Stadion

Boisko, na którym swoje mecze rozgrywa KS Różanka Wrocław mieści się przy ul. Osobowickiej, na terenie wrocławskiego lasku Osobowickiego. W lipcu 2009 roku podpisana została umowa pomiędzy naszym klubem i Zarząd em Zieleni Miejskiej we Wrocławiu, w której udostępniony został nam teren boiska. Otrzymaliśmy jednocześnie pozwolenie na przygotowanie boiska, tak by możliwe było stworzenie infrastruktury pod profesjonalnie zarządzany klub piłkarski. Udało nam się rozpocząć współpracę z Prof. Karolem Wolskim, który jest specjalistą w dziedzinie przygotowania boisk piłkarskich i planowane jest stworzenie murawy piłkarskiej, na której możliwe będzie rozgrywanie spotkań piłkarskich na każdym poziomie rozgrywek. Plan zagospodarowania terenu boiska obejmuje:

• Przygotowanie murawy piłkarskiej
  • Ogrodzenie terenu
  • Przygotowanie szatni oraz pomieszczeń gospodarczych
  • Przygotowanie siedzeń dla kibiców
  • Przygotowanie bieżni wokół boiska

Tu będzie galeria zdjęć naszego stadionu