Zostań naszym sponsorem

Zostań naszym sposorem!

Każda forma pomocy finansowej jest dla klubu niezmiernie istotna, bez względu na wysokość pomocy. Duże zapotrzebowanie na sprzęt piłkarski, akcesoria treningowe oraz opłaty za udział w rozgrywkach sprawiają, że nawet najmniejsze kwoty są bardzo istotne i mogą niejednokrotnie umożliwić występ w turnieju, zakup piłek lub dojazd na mecze.

Chcąc nas wesprzeć finansowo podmioty gospodarcze lub osoby fizyczne mogą jednorazowo nas dofinansować lub podpisać z nami okresową umowę sponsorką.

Podpisując z nami umowę sponsorską klub jest w stanie zobowiązać się do prowadzenia działań mających na celu reklamowanie sponsora na warunkach ustalonych w umowie.
Formą promocji sponsora z naszej strony mogą być:

• Umieszczenie logo sponsora na koszulkach oraz dresach zawodników
  • Umieszczenie na stronie internetowej informacji wraz z logo sponsora oraz bezpośrednim połączeniem ze stroną internetową sponsora
  • Umieszczenie informacji wraz z logo w kolejnych wydaniach powyższego folderu reklamowego klubu
  • Umieszczenie logo sponsora w ulotkach reklamowych
  • Informowanie o sponsorze w mediach
  • Organizowanie eventów (imprez firmowych na terenie boiska)
  • Organizowanie zajęć piłkarskich dla pracowników oraz ich dzieci