Czy Kometa stanie na drodze wicelidera? - KS Różanka Wrocław vs Kometa Kryniczno (zapowiedź)

Podbudowani zwycięstwem nad LKSem Krzyżanowice przystąpią do meczu z Kometą Kryniczno zawodnicy Różanki Wrocław. Piłkarze ze stolicy Dolnego Ślaska są prawdziwą rewelacją rozgrywką i w biurze prezesa Figaszewskiego coraz częściej przewija się temat walki o "Serii A". Czy Kometa stanie im na drodze ku marzeniom prezesa?

Drużyna z Kryniczna jest bezkompromisowym zespołem. Po jedenastu rozegranych spotkaniach ani razu nie musieli dzielić się punktami z przeciwnikiem. Dodatkowo zawodnikom Komety obojętne jest czy grają u siebie czy na wyjazdach.  Największym atutem gości jest fakt, że są oni prawdziwymi weteranami wrocławskiej B-undesligi. Grają w niej odkąd pamięcią sięga portal 90minut.pl, także jest to drużyna, która z "niejednego pieca chleb jadła". W ostatnich trzech sezonach Kometa kończyła rozgrywki w górnej połówce tabeli i póki co potwierdza tą tendencję.

Jednak nie zmienia to faktu, że faworytem spotkania są podopieczni trenera Wójcika, którzy po jedenastu kolejkach zajmują drugie miejsce w tabeli, tracąc tylko dwa "oczka" do lidera. Dodatkowo wrocławianie wciąż mają spore szansę aby podczas przerwy zimowej spoglądać na swoich rywali z góry ligowej tabeli. Wystarczy "tylko" wygrać dwa najbliższe mecze. Na korzyść KSRu działa też fakt, że w kluczowym momencie rundy, kolejną już młodość przeżywa nestor b-klasowych boisk - Wojciech Żywina. Dobra forma, atmosfera w drużynie oraz brak kontuzji sprawiają, że każdy inny wynik niż zwycięstwo Różanki będzie uznane za niespodziankę.

KS Różanka Wrocław vs Kometa Kryniczno
15.11 - godzina 11.00