Powrócić na właściwe tory - Sparta Będkowo vs KS Różanka Wrocław (zapowiedź)

W niedzielę o godzinie 14.00 w Nowym Dworze(koło Trzebnicy) meczem ze Spartą Będków, Różanka Wrocław będzie starała się udowodnić, że zeszłotygodniowa porażka z Perłą Węgrów okazała się tylko wypadkiem przy pracy.

Zespół z Będkowa jest prawdziwym weteranem wrocławskiej grupy II, "8 ligi mistrzów". Rywalizuje w tych rozgrywkach od sezonu 2004/2005(przynajmniej do tyle sięga pamięć 90minut.pl). Idealnie do nich pasuje określenie "za słabi żeby awansować, a za silni żeby spaść". W tegorocznym sezonie zdają się doskonale wpasowywać w te słowa. Po 8 kolejkach gospodarze najbliższego spotkania mają na swoim koncie osiem punktów. Składają się na to: dwa remisy i zwycięstwa oraz cztery porażki. Jednak o tym, że nie będzie to łatwe spotkanie może świadczyć fakt, że połowę swoich zdobyczy przeciwnicy Różanki zdobyli w ostatnich dwóch kolejkach.

Wrocławianie do spotkania przystępuję po zeszłotygodniowym knockdownie. Po paru dobrych meczach wydawało się, że KSR na stałe zagościć na podium "B-undesligi". Teraz powstaje pytanie czy porażka w zeszłą niedzielą była wypadkiem przy pracy czy może początkiem spadku formy? Tym bardziej, że w najbliższym czasie podopiecznych trenera Wójcika czekają spotkania z zespołami z górnej połówki tabeli.

Sparta Będkowo vs KS RÓŻANKA WROCŁAW
18.10.2015 g. 14.00