Żądni rewanżu - KS Różanka Wrocław vs Avia Ozorowice (zapowiedź)

W niedzielne przedpołudnie na boisku na wrocławskich Polach Marsowych zmierzą się ze sobą drużyny KS Różanki Wrocław z Avią Ozorowice. Gospodarze najbliższego spotkania chcą za wszelką cenę zrewanżować się gościom spod stolicy Dolnego Śląska za porażkę w pierwszym meczu tych drużyn.

O tym jak daleką drogą przeszła Różanka w porównaniu do ostatniego spotkania tych zespół najlepiej obrazuje tabela. W drugiej kolejce wrocławskiej B-undesligi podopieczni trenera Wójcika zupełnie nie radzili sobie z siłowo grającą drużyną z Ozorowic. Honorową bramkę dla KSRu zdobył Karol Cegła. Jednak jak się później okazało beniaminek z Wrocławia po prostu musiał "zapłacić frycowe". Aktualnie Różanka znajduje się na drugim miejscu w tabeli, mając tyle samo punktów co lider.

Avia Ozorowice jest drużyną nieobliczalną. Oprócz zwycięstwa z Różanką ma na swoim koncie m.in remis z Gromem Ligotą Piękną czy zwycięstwo z popularnymi "Krzyżakami". Jednak często zdarza im się pogubić punkty z drużynami teoretycznie słabszymi. Dla gości niedzielnego spotkania jest to ostatni moment, aby jeszcze o coś walczyć w tym sezonie "8 ligi mistrzów". Przy ewentualnym zwycięstwie dalej będą się liczyć w grze o awans do A-klasy. Jednak przy porażce mogą się pożegnać z tymi marzeniami. Dodatkowo mają na tyle bezpieczną przewagę nad dolnymi rejonami tabeli, że spadek im nie będzie groził.

Niewątpliwie faworytem spotkania są gospodarze z Wrocławia. Podopieczni trenera Wójcika po przekonującym zwycięstwie w Szewcach oraz kilku wzmocnieniach przed rundą powinni do końca liczyć się w walce o awans. Żeby to osiągnąć trzeba wygrywać takie spotkania jak to niedzielne. Czy wrocławianie zrewanżują się za porażkę w pierwszej rundzie? Czy może po raz kolejny Avia Ozorwice napsuje krwi faworytowi? Wszystkich chcących się o tym przekonać zapraszamy w niedziele o 11.00 na Pola Marsowe we Wrocławiu.

KS Różanka Wrocław vs Avia Ozorowice
03.04.2016(niedziela) godzina: 11.00
boisko na Polach Marsowych(przy Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu)

LKS Krzyżanowice vs KS Różanka Wrocław 08.11.2015(niedziela) godzina: 14.00 boisko w Krzyżanowicach (http://rozankawroclaw.futbolowo.pl)